Zasady czyszczenia rur

Jak wybrać czyszczenie rur i kanalizacji? Zdarzyło się to chyba każdemu z nas. Pewnego pięknego dnia zauważyliśmy, że odpady w wannie, zlewie lub zmywaku, z jakiegoś niejasnego z góry powodu, nie spływają. Możesz samodzielnie odetkać zatkane odpady. Czasami zatyka się tylko odpływ, ale częściej zatyka się cała rura naraz. W tym przypadku domowe sposoby nie są już pomocne i należy sięgnąć po profesjonalny zestaw do czyszczenia rur firmy Kärcher.

Jak działa czyszczenie rur?

Cztery skierowane do tyłu dysze wysokociśnieniowe przesuwają wąż przez rurę i usuwają zapychające się zanieczyszczenia. Z ciągłymi oznaczeniami i pierścieniem do oznaczania, aby śledzić postępy w rurze. Elastyczne węże wysokiej jakości o długości 15 m i 7,5 m są wzmocnione wkładką tekstylną i posiadają bardzo krótką mosiężną dyszę dla optymalnego poruszania się w rurze. Dodatkowo wąż wyposażony jest w zabezpieczenie przed pęknięciem i mosiężne przyłącza zapewniające długą żywotność.

Kiedy powinno się przeprowadzać czyszczenie rur? Nieprzyjemne zapachy często się rozprzestrzeniają – nawet w toaletach. Zwłaszcza jeśli coś jest nie tak z rurami odpływowymi. Zapach ten pojawia się najpierw w pobliżu odpadów, ale może rozprzestrzeniać się w całym domu. W najgorszych przypadkach rury są tak zatkane, że woda lub ścieki w ogóle nie odpływają.

Udostępnij: