Montaż regałów magazynowych

Wielu z nas doskonale wie o tym, że montaż regałów da się wykonać samodzielnie, jeśli chodzi o ten niewielkie regały przeznaczone do montowania w magazynach w niewielkich firmach lub w domach rodzinnych. Często do tego nie potrzeba nawet tych prostych narzędzi takich jak klucze płaskie i śrubokręty. Mowa tu o tym, że te prefabrykowane półki i nogi wykonane ze stali lakierowanej proszkowo się najzwyczajniej w świecie łączy ze sobą na specjalne klamry lub na proste haczyki i dlatego też demontaż jest równie prosty.

Zapakowane regały.

Nie da się też ukryć tego, że montaż regałów, to zazwyczaj wyjmowanie elementów z kartonu, szybkie zerknięcie na instrukcję i składanie. Ustawienie regałów przy jednej ścianie pomieszczenia piwnicznego trwa często mniej niż jedna godzina i co równie istotne to jest zaskakująco proste, bo to takie łączenie ze sobą klocków z  tej lakierowanej proszkowo stali, która nie jest opcją problematyczną, a przemeblowanie w tym konkretnym momencie jest możliwe w dowolnej chwili.

Inne ważne wzmianki.

Wiele znaczy też i to, że ten prosty montaż regałów jest osiągalnym tylko w przypadku tych niewielkich konstrukcji, bo im rzecz jasna brak tej znacznej masy i co równie istotne produkuje się je tak, by w jakieś dwie godziny dało się je rozmontować i spakować do samochodu dostawczego. Tak się oszczędza czas.

Udostępnij: