Męska regulacja brwi

Brwi w dużej mierze nadają charakteru i utrzymują prawidłowe proporcje naszej twarzy. Dotyczy to nie tylko kobiet, ale również mężczyzn – nieujarzmione, za długie włoski postarzają i negatywnie wpływają na autoprezentację.

Regulacja brwi męskich krok po kroku

Istnieje kilka możliwości jak mężczyźni mogą zadbać o swoje brwi, nie są to skomplikowane czynności i każdy będzie w stanie je przeprowadzić w zaciszu domowym. Istotne jest, aby skupić się jedynie na delikatnej korekcie wyglądu brwi, a nie całkowitej zmianie ich kształtu.

Do regulacji brwi męskich można wykorzystać nożyczki do strzyżenia, maszynkę, pęsetę lub trymer. Przed procedurą warto zadbać o dobre oświetlenie, aby widzieć, jaką długość trzeba przyciąć. Włoski należy delikatnie przeczesać i nakreślić pożądany zarys. Brwi można zmoczyć ciepłą wodą, aby je nieco zmiękczyć i ułatwić zabieg. Najdłuższe włosy wykraczające poza zaznaczony kształt odcinamy. Korzystając z pęsety wykonujemy wspomniane wyżej czynności przygotowawcze. Przy samym wyrywaniu należy pamiętać, aby usuwać jedynie włoski odstające poza linię brwi lub za długie. Natomiast jeżeli obawiasz się, iż regulacja brwi męskich na własną rękę może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, możesz również udać się do gabinetu kosmetycznego, w którym zabieg ten wykonają profesjonaliści.

Udostępnij: