Magnesy reklamowe i naklejki chromowane

Magnesy reklamowe na lodówkę są skutecznym narzędziem marketingowym. Koszt produkcji i dystrybucji nie nadszarpnie znacząco budżetu, ale przypomnienie o firmie będzie zawsze dobrze świadczyło przed potencjalnym klientem lub partnerem biznesowym.

Odmiany magnetycznych produktów reklamowych

Płaskie magnesy reklamowe o standardowym kształcie – okrągłe, kwadratowe, prostokątne – są najpopularniejszym rodzajem upominków firmowych. Są one stosunkowo niedrogie i mają dużą powierzchnię zadruku. Dla agencji reklamowej, to nic trudnego i produkcja magnesów reklamowych w postaci samochodu, cyfr, kwiatka, kucharza, kufla, lampy, tortu czy beczki piwa. Pamiątki w takim kształcie wyglądają bardziej interesująco i przyciągają więcej uwagi. Aby oznakować flotę samochodową firmy – zamów magnesy reklamowe na samochód . Nie niszczą lakieru pojazdu i wyglądają przyzwoicie. Pod wpływem wilgoci i światła słonecznego zachowują swój blask i połysk.

W wielu firmach możecie zamówić magnesy reklamowe o różnych kształtach i rozmiarach. Tym, którzy prowadzą interesy w Polsce, często proponuje się osobiście odwiedzić biuro, zobaczyć próbki produktów i wybrać odpowiednie cechy pamiątki reklamowej. Klienci z innych regionów mogą składać zamówienia telefonicznie, podane w zakładce „Kontakt”. Na stronie internetowej znajduje się formularz online do wyliczenia kosztów pracy danej agencji reklamowej. Wystarczy, że w puste komórki wpiszesz parametry produktu reklamowego i nakład.

Udostępnij: