Laserowe powiększanie ust

Żyjemy w świecie, w którym wiele osób zwraca szczególną uwagę na estetykę swojego wyglądu. Dbając o siebie zarówno w sposób naturalny jak i za pomocą ingerencji, czasem większych, czasem mniejszych. Obecnie medycyna estetyczna i kosmetologia poszukuje coraz więcej nieinwazyjnych metod upiększania ciał kobiet oraz mężczyzn. Jedną z części ciała, na którą zwraca się uwagę w pierwszej kolejności są zęby oraz usta. I tu pojawia się pragnienie posiadania większych, pełniejszych i o równym kształcie ust. Aby to osiągnąć można zastosować się kilku metod. Jedną z nich jest laserowe powiększanie ust.

Laserowe powiększanie ust

Jest to nowoczesna metoda stosowana w kosmetologii i medycynie estetycznej. Dzięki tej metodzie nie trzeba ingerować w organizm w sposób chirurgiczny, jest to zabieg nieinwazyjny. Laserowe powiększanie ust polega na podgrzaniu wiązką lasera warst czerwieni wargowej, co stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, a to ma prowadzić do naturalnego wypełnienia oraz ujędrnienia – dając efekt niewielkiego powiększenia ust.

Dzięki temu jak przeprowadza się zabieg, można uniknąć nienaturalnego, przekoloryzowanego wyglądu warg, jednocześnie otrzymując rezultat powiększonych, ładnych ust. Efekt po zabiegu utrzymuje się od około 6 do 12 miesięcy. Istnieją wytyczne przed zabiegiem powiększaniem ust takie jak fakt, że nie należy spożywać alkoholu, kawy i napojów energetycznych oraz unikać między innymi aspiryny. Laserowemu powiększaniu ust mogą się poddać osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia.

Udostępnij: