Depilacja woskiem Warszawa.

Każda kobieta chce skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia. Jest wiele metod, z których możemy skorzystać, jednak wśród najczęściej wybieranych nadal króluje depilacja woskiem. Mieszkając w Warszawie mamy do wyboru wiele salonów kosmetycznych oferujących depilację woskiem.

Na czym polega depilacja woskiem?

Depilacja woskiem to mechaniczne wyrwanie włosków przy pomocy płynnego wosku naturalnego. Rozsmarowuje się go na wybranych partiach ciała w kierunku wzrostu włosa, a po zastygnięciu odrywa się pod włos. Dzięki temu procesowi pozbywamy się zbędnych włosków wraz z cebulkami. Dzięki temu możemy cieszyć się idealnie gładka skórą nawet do 5 tygodni. Po długotrwałym stosowaniu depilacji woskiem, włoski odrastają zdecydowanie słabsze i jest ich coraz mniej. Z czasem zabieg staje mniej bolesny i można go wykonywać rzadziej.

Depilacja woskiem nie powoduje podrażnień takich jak: pieczenie, świąd czy zaczerwienie skóry.  

Do Warszawskich gabinetów depilacji woskiem, zgłaszają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. 

Przeciwskazania do depilacji woskiem.

Jeśli masz żylaki, zapalenie żył, stan zapalny mieszków włosowych, rozszerzone naczynka czy alergię na wosk, niestety musisz zrezygnować z depilacji woskiem. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest również ekspozycja na promienie słoneczne.

Udostępnij: